Vyhledávání:      

Pokladní systémy - EET

logo

LYNX PŘICHÁZÍ S KOMPLETNÍM ŘEŠENÍM NA MÍRU VAŠEMU PODNIKÁNÍ!

Co obsahuje pokladní set:

Pokud si objednáte pokladní systém LYNX, získáte ucelené řešení, pro které budete potřebovat již jen zástrčku do elektřiny a připojení k internetu. Ať již zvolíte jakýkoliv konkrétní model, jeho součástí je vždy kvalitní počítač LYNX s operačním systémem Windows 10, dvou-jádrovým procesorem Intel J1800 a rychlým SSD diskem Kingstron o kapacitě 30 GB, dále pak dotykový monitor ASUS, praktický stojan na počítač a monitor, který umožní dvojí nastavení sklonu monitoru a pokladní termotiskárnu Epson TM-T20II - 80mm s řezačkou. Celý systém je pasivně chlazen, takže o jeho běhu nebudete ani vědět.

Typy software

mini basic standard

Pokladní systém

Mini

On-site instalace

Pokladní systém

Basic

On-site instalace

Pokladní systém

Standard

On-site instalacce

Systém Conto Mini je vhodný pro malé obchody a kavárny s jedním inkasním místem. Nabízí dělení zboží do 20 skupin, či platbu v cizí měně. Dokoupit lze moduly pro evidenci skladu, restaurační funkce, pro platbu kartou.

Systém Conto Basic je vhodný pro obchody nebo menší restaurace či provozy s jedním inkasním místem. Nabízí restaurační funkce a neomezený počet PLU.

Systém Conto Standard je vhodný pro restaurace či obchody s více pokladními místy a zapojením v síti. Umožňuje také evidovat sklad. Je možné ho rozšířit například o modul rezervaci stolu a pokojů.

Vybraný software jako na míru

Software je připraven pro elektronickou evidenci tržeb, podporuje tedy šifrovanou komunikaci v souladu s připravovaným zákonem o elektronické evidenci tržeb. Program je modulární, další moduly si můžete dokoupit podle potřeby a růstu Vaší firmy. Funkcí, které tak můžete nabízet, je skutečně mnoho. Restaurační modul Vám umožní evidenci prodejů podle stolů a účtů a další operaci s nimi, případně práci se zákaznickými kartami a jejich evidence. Dále program nabízí zobrazování a vytváření rozsáhlých statistik prodejů, sledování stavu skladu, takže jste dopředu informováni o tom, čeho se nebude již brzo dostávat a co byste měli včas objednat.

Další nabídku software s Vámi rádi prodiskutujeme a vytvoříme tak řešení, které Vám bude šité jako na míru.

.
Copyright © 2007 TOP SERVIS s.r.o., All Rights Reserved
Created By: it2b s.r.o.